KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163224
nr 1316 3224
Gunnar Stjernberg
(1903-1988), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad -32. Olja på pannå, 25x18 cm
Gunnar Stjernberg, svensk konstnär född 1903, död 1988 .
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:34:34
25/3 14:10:57
100 kr
26/3 07:24:54
Gunnar Stjernberg
Läs mer om Gunnar Stjernberg